Szkolne wycieczki

Warszawa

spektakl „ZEMSTA” w Och Teatrze + Hangar 646 + Niewidzialna Wystawa

Cena kalkulowana jest dla konkretnej ilości osób w grupie 

PROPOZYCJA WYJAZDU DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH:

  • zbiórka uczestników na parkingu przy Stadionie Miejskim w Ełku ul. Piłsudskiego (lub inne miejsce w Polsce)
  • wyjazd w kierunku WARSZAWY
  • przyjazd do stolicy
  • Park Trampolin HANGAR 646 – 1h lekcja WF pod okiem trenera
  • 12:00 SPEKTAKL „ZEMSTA” W OCH TEATRZE Hrabia Aleksander Fredro o Polaków życiu sąsiedzkim. Ile to już razy śmieliśmy się ze sporu o mur graniczny i fanfaronad Papkina? Ile wspaniałych i legendarnych kreacji aktorskich zyskaliśmy dzięki Zemście? To arcydzieło polskiej literatury to jednak nie tylko klasyka komedii – elementarz komizmu sytuacyjnego, przerysowanych postaci czy humoru słownego – ale również jeden z najbardziej krytycznych utworów o polskości, często w szyderczy i o dziwno wciąż aktualny sposób wyszydzający nasze narodowe przywary i słabostki. Utwór, którego ostrze zaczyna nam doskwierać, gdy mija już śmiech. Zemsta w Och-Teatrze to próba dokonania współczesnej interpretacji tej romantycznej komedii, opowiadająca o konflikcie między Cześnikiem a Rejentem, ale jednocześnie wykpiwająca nas samych i czasy, w których żyjemy.

Spektakl w absolutnie brawurowej obsadzie, w reżyserii znanego z ironii specjalisty od Gombrowicza, Waldemara Śmigasiewicza, wystawiany z okazji obchodów roku Aleksandra Fredry

Czas trwania: 110 minut, 1 przerwa

  • NIEWIDZIALNA WYSTAWA jest to poznawanie świata niewidomych za pomocą interaktywnych ekspozycji w ciemnych salach, po których oprowadzają niewidomi przewodnicy (na wystawę, grupa wchodzi w 7 osobowych podgrupach)
  • wyjazd w kierunku miejsca zbiórki do Ełku
  • przyjazd na miejsce oraz zakończenie wycieczki
spektakl „ZEMSTA” w Och Teatrze + Hangar 646 + Niewidzialna Wystawa

Zapytaj o wycieczkę: spektakl „ZEMSTA” w Och Teatrze + Hangar 646 + Niewidzialna Wystawa

Podaj potrzebne nam informacje, dopasujemy ofertę do twoich potrzeb