O nas

BIURO PODRÓŻY eventus

W przepięknej scenerii Mazur, w malowniczym mieście Ełk… znajduje się BIURO PODRÓŻY eventus, w którym od wielu lat,  z ogromną dbałością i profesjonalnym podejściem do Klienta, tworzone są niepowtarzalne wyjazdy dla grup zorganizowanych, we wszystkie zakątki Świata. Naszą specjalnością są wycieczki szkolne oraz wyjazdy krajoznawczo – integracyjne dla firm i instytucji, ale nie zapominamy też o Klientach indywidualnych.

Eventus istnieje z myślą o wszystkich, którzy marzą o połączeniu wspaniałej przygody z wysoką jakością świadczonych usług. Jesteśmy w chwili obecnej, jednym z najbardziej prosperującym, biurem o charakterze organizatora turystyki w regionie, z bardzo dynamicznym rozwojem. Wiele naszych programów są unikatowe na polskim rynku branży turystycznej. Stoi za nami nie tylko bogactwo doświadczenia zdobyte na przestrzeni lat, ale również mnogość kierunków, świetna baza hotelowa oraz starannie dobrana kadra pilotów i przewodników. Zobaczycie sami, że warto nam zaufać!

Nasze biuro to zespół ludzi z pasją, którzy z ogromym zaangażawaniem i precyzją komponują programy wypraw, które są w stanie zadowolić najbardziej wymagającego Klienta.  Zadowolenie grup świadczy najlepiej o znakomitych efektach naszej pracy.

BIURO PODRÓŻY eventus rozwija się dzięki naszym wspaniałym Klientom, którzy doceniają nasze starania i obdarzyli Nas dużym zaufaniem za co Im serdecznie dziękujemy!