Firmowe wycieczki

Barcelona

Barcelona, Montserrat, Bodega, Costa Brava

4- dniowy wyjazd integracyjny, lotniczy dla grup

PROPOZYCJA WYCIECZKI:

DZIEŃ 1

 • zbiórka uczestników wycieczki w ustalonym miejscu w Polsce . Transfer na Lotnisko
 • wylot do Hiszpanii
 • lądowanie oraz transfer  do hotelu na wybrzeżu Costa Brava
 • zakwaterowanie i obiadokolacja, nocleg

 DZIEŃ 2

 • śniadanie. Przejazd na całodniową wycieczkę pt.: „PANORAMICZNA BARCELONA”– zwiedzanie stolicy Katalonii z przewodnikiem. Zobaczymy Sagrada FamiliaBazylika Świętej Rodziny – dzieło wybitnego architekta Antonio Gaudi-najbardziej niezwykły kościół na świecie zachwycający swą fantazyjną formą i architekturą (zwiedzanie z zewnątrz, możliwość wejścia dodatkowo płatne 40 eur/os.), Port Vell – Stary Port Barcelony, Monumento a Colon-Kolumna Krzysztofa Kolumba najsłynniejsza statua w Barcelonie., La Rambla – najbardziej znany deptak na świecie, Plaza Reial – Plac Królewski -jeden z najładniejszych Placów w Barcelonie z 1850 roku , urzekające i malownicze miejsce z szeregiem restauracji i barów, plac zdobią niesamowite latarnie zaprojektowane przez Antonio Gaudiego, Mozaika Joana Miro – kolorowa sztuka Barcelony, Casa Bruno Quadros – dawna fabryka parasoli, La Boqueria – hala targowa Nr 1 na świecie, ilość i różnorodność produktów oraz specjałów z całego świata zapiera dech w piersiach, El Calldzielnica Barri Gotic dawniej będąca Dzielnicą Żydowską w Barcelonie, jedna z najbardziej fascynujących i historycznych części miasta
 • Barri Gotic – Stare Miasto-Dzielnica Gotycka – skok w średniowiecze-miejsce tchnące średniowieczną atmosferą, jeden z najcenniejszych przykładów sztuki gotyckiej, Passeo de Gracia – jedna z głównych i najbardziej znanych ulic Barcelony, Casa Mila i Casa Batllo – modernistyczne świadectwo Gaudiego
 • chwila spaceru po porcie i powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg

DZIEŃ 3

 • śniadanie. Przejazd na całodniową wycieczkę pt.: TRADYCJA I NATURA – KLASZTOR MONTSERRAT I BODEGA” Montserrat to specyficzny masyw górski, położony 40 km na północny zachód od Barcelony. Od nazwy masywu wywodzi się nazwa klasztoru benedyktynów, który leży na wysokości ok 700 m.n.p.m Klasztor wybudowano po tym jak w cudownych okolicznościach znaleziono figurkę Matki Bożej z Dzieciątkiem, legenda głosi że do Hiszpanii przywiózł ją św. Piotr. Obecnie jest to najświętsze miejsce Katalonii. Malownicze krajobrazy i wiele atrakcji przyciągają w to miejsce tysiące turystów z całego świata.

Obejrzymy Klasztor Benedyktyński, Bazylikę oraz Figurkę Czarnej Madonny La Morenety. W czasie wolnym będzie możliwość wjazdu kolejką na szczyt z którego prowadzi szlak do punktu widokowego z krzyżem św. Michała skąd rozciąga się niesamowity widok na klasztor i masyw górski, przebycie Drogi Krzyżowej lub udanie się do Santa Covy gdzie znaleziono figurkę La Morenety.

 • na zakończenie wycieczki odwiedzimy typową hiszpańską bodegę aby wziąć udział w degustacji regionalnych produktów – win, likierów oraz wędlin i serów .
 • powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg

 DZIEŃ 4

 • śniadanie, wykwaterowanie z hotelu
 • rejs „PIRACKA COSTA BRAVA – REJS STATKIEM DO TOSSA DE MAR”

Ahoj!!!

Zapraszamy na rejs statkiem z kurortów na Costa Maresme i Costa Barcelona do malowniczej miejscowości Tossa de Mar. W trakcie podróży kilkunastometrowym wybrzeżem Costa Brava zobaczymy niesamowitą galerię malowniczych urwisk i skał oraz zacumujemy do kilku zatoczek. Statek wyposażony jest także w oszklone burty przez które można oglądać podwodny świat.

Tossa de Mar to malownicze i niesamowite miasteczko ukryte wśród skał które zachwyci nie tylko przepiękną  plażą i zachwycającą przyrodą ale także bogactwem sztuki i historii. W czasie rejsu zobaczymy:

Ruiny osady rzymskiej Turrisa z I-IV w n.e. odkryte ok 1914 r.

Kapliczka Verge dels Socors – Matki Boskiej Nieustającej Pomocy czczonej przez marynarzy i kupców.

Średniowieczne mury obronne z XII-XIII w. zbudowane aby bronić mieszkańców przed piratami.

Pomnik amerykańskiej aktorki Avy Gardner dzięki której Tossa de Mar małe rybackie miasteczko stałosię kurortem tętniącym życiem.

Panorama wybrzeża,średniowieczne armaty i ruiny gotyckiego kościoła św.Wincentego z XV w. zniszczonego przez wojska napoleońskie w 1808 r.

Latarnia Morska

Neoklasyczny Kościół Parafialny Św. Wincentego z repliką Czarnej Madonny z Montserrat.    Gwarantowane niezapomniane wrażenia.

 • obiad
 • transfer na lotnisko i przelot powrotny do Polski
 •  lądowanie na Lotnisku
 • przejazd na miejsce zbiórki, zakończenie wycieczki
Barcelona, Montserrat, Bodega, Costa Brava

Zapytaj o wycieczkę: Barcelona, Montserrat, Bodega, Costa Brava

Podaj potrzebne nam informacje, dopasujemy ofertę do twoich potrzeb