Oferowane Państwu wycieczki tworzone są
z niezwykłą precyzją, pasją i doświadczeniem. Dołącz do grona zadowolonych klientów
i przeżyj niesamowitą przygodę właśnie
z Nami! Emilia Łaguna - pilot wycieczek

1, 2, 3, 4 - dniowe wycieczki, biwaki dla szkół, firm, instytucji organizowane z pasją i doświadczeniem

O nas, kim jesteśmy

O nas

BIURO PODRÓŻY eventus powstało w samym sercu Mazur, w malowniczo położonym mieście Ełk w woj. Warmińsko-Mazurskim. Nasza lokalizacja oraz baza informacji jaką dysponuje nasza eventus-owska ekipa, sprawia że potrafimy zorganizować imprezy o niepowtarzalnym i niezapomnianym klimacie charakterystycznym dla tego regionu. Któż lepiej mógłby znać te przepiękne tereny Polski, jak nie sami jego mieszkańcy…? Marzy Ci się rejs po Krainie Wielkich Jezior? – nic dla nas prostszego… a może chodzi Ci po głowie degustacja, typowych mazurskich przysmaków? – wiemy gdzie smakują najlepiej…Czekamy właśnie na Ciebie, by cieszyć się razem z Tobą otaczającym nas tym Cudem Natury.

Eventus istnieje z myślą o wszystkich, którzy marzą o połączeniu wspaniałej przygody z wysoką jakością świadczonych usług. Specjalizujemy się głównie w wycieczkach szkolnych oraz wyjazdach krajoznawczo – integracyjnych dla firm i instytucji, ale nie zapominamy też o Klientach indywidualnych.Tworzymy naszą firmę w oparciu o precyzję organizowania wycieczek oraz doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat.

BIURO PODRÓŻY eventus rozwija się dzięki naszym wspaniałym Klientom, którzy doceniają nasze starania i obdarzyli Nas dużym zaufaniem za co Im serdecznie dziękujemy!

copyright © Eventus Biuro Podróży Wpis do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa warmińsko-mazurskiego nr 3/2012,